Divine příběh

… aneb kdo stojí za Divine?

Moje jméno je Dana Konvičková a vyrobím pro vašeho pejska takovou mašličku, se kterou ohromí svět.

Dana Konvičková
Dana Konvičková jméno mé – těší mě!

Že snad je mašle zbytečnost? Když máte jen pár minut a jedinou šanci udělat skvělý dojem, pak se každý detail počítá. A štěstí přeje připraveným.

Strávíte hodiny každodenní péčí a hodiny přípravou na výstavu – tak přeci pak svému psovi nezkazíte dojem lacinou, nezajímavou mašlí, nedej bože s roztřepenými konci. Tak jako by člověk měl dbát na to, aby měl slušné a čisté boty, tak by měl každý výstavní šampion dostat ty nejkrásnější mašličky, které jeho krásu vyzdvihnou. A přesně takové jsou mašličky Divine – prostě boží!

A že jste se do výstav nepustili, nebo už máte po výstavách, ale chcete dělat čest nádhernému plemeni a svého pejska si hýčkáte? V takovém případě si můžete užít různých barev a jejich kombinací, aby mašličky ladily s obojkem, vodítkem, nebo vaším outfitem, aby se hodily pro různé příležitosti – elegantní na svatbu, barevné k vodě, roztomilé na výlet. Věřte, že budete budit pozornost a obdiv na každém kroku.

Prošla jsem si se svými maltézáčky stejnou cestu– z roztomilého štěňátka vyrostlo krásné zvíře, které stálo za to ukázat na výstavách. Mašličky ale nebyly. A to jakože vůbec. Jenže ta moje fenka, princezna Nony, ta prostě musela mít něco extra. Nenašla jsem. Štvalo mě to. Tak jsem vyrazila do galanterie pro stuhu a tam to začalo.

Jestli si představujete, že jsem našla návod na youtube a spíchla mašle podle vzoru, nenechte se mýlit. Na internetu nebyl žádný návod, žádné tipy, nic. Internet byl, co se mašlí pro maltézáčky týče, prostě prázdný. Podařilo se mi ale umotat něco, co jakž takž vypadalo, mě se líbilo a dalo se použít. Ale já se s obyčejnou stuhou spokojit nechtěla. Koupila jsem kamínky Swarovski a mašličky jimi ozdobila.

Byla jsem první a strhla se vlna. Mašle chtěli kamarádi, kamarádi kamarádů, lidi z výstav. Tak jsem nahrála první fotky na první primitivní webovou stránku a přišly i první objednávky od cizích lidí. Já tvořila a zdokonalovala se, pořizovala nové a hezčí stuhy a zdobení, objednávek přibývalo a tak vzniknul první (dnes již nefunkční) eshop.

První eshop - www.divinebows.cz
První eshop

Jenže přeci jsem nestudovala britskou školu, anglickou univerzitu a nestrávila rok ve Štrasburku na škole politologie proto, abych šila mašle?! Tak jsem nastoupila do investičně poradenské společnosti a nechala se pohltit prací. Na tvoření mašliček nezbýval čas. Jenže poptávka neutichala, snad naopak – ozývali se mi zákazníci s prosbami, kdy zase začnu, že chtějí nové mašličky a nic jiného za to nestojí. A mně ta tvorba chyběla.

Takže… jsem zpět a dělám co mě baví! Upravila jsem pracovní podmínky a začala se znovu věnovat i tvorbě mašliček. Radost z návratu byla na všech stranách a to jen potvrzuje, že jsem na správné cestě.

Tímto patří ten největší dík mojí Nony, nejskvělejší maltézačce po sluncem, protože nebýt jí, nikdy by mě nenapadlo nějaké mašle vyrábět. Stejně tak ale patří všem mým klientům, jejichž vášeň pro Divine mašle a radost z nich jsou motorem pro moji každodenní činnost a nekonečnou motivací.

Těším se na naši spolupráci!

Navždy vaše,

Dana Konvičková