Časté dotazy

FAQ neboli často kladené dotazy 

Jakou velikost a typ mašle mám vybrat? 

Upřímně – jakýkoliv se vám líbí. Všechny Divine mašličky jsou tvořené pro maltézáčky a tak sedí výborně opravdu každému. Nemusíte mít strach, že mašle bude moc malá, nebo moc velká – maltézáčky mám doma takže vím přesně co a jak 😉

Jakou barvu?

Dejte na svůj pocit – černá je klasika a minimálně jedny takové byste měli na výstavu mít, ale na mladých psech může být smutná. Pokud má pejsek problém se slzením očí, vyhýbejte se teplým barvám.

Jak se na mašle dívají rozhodčí na výstavách?

Rozhodčí posuzuje kvality psa a ne kvality mašlí. Na druhou stranu mašle jsou jako třešinka na dortu – krásné, vkusné mašličky udělají lepší dojem než kýčovité kusy nedejbože např. s roztřepenými konci. Když svému pejskovi pořídíte elegantní kousky, které jeho přednosti decentně zdůrazní, pak rozhodně nešlápnete vedle.

Chci mašli pro pejska jen na parádu – jakou mám vybrat?

Posuzujte podle toho, jak často váš pejsek bude mašličku nosit a jak je váš pejsek aktivní – více každodenního náporu vydrží mašličky, které jsou bez konců, které by se dlouhodobým každodenním používáním mohly začít poškozovat. Z mašlí na jeden culík jsou to tzv. “flatback” mašle, z dvojitých pak “bubble” mašle.

Jaké jsou možnosti platby?

Platba je možná pro zákazníky z ČR pouze bankovním převodem, nebo platbou na dobírku. Všechny zásilky jsou posílané prostřednictvím České pošty jako doporučená zásilka nebo balík do ruky (záleží na velikosti a váze).

Jakou mám jistotu, že používáte opravdu originální komponenty Preciosa a Swarovski a importované stuhy?

Poznáte to jednodušše, protože ten rozdíl je patrný na první pohled. Všechny materiály pochopitelně nakupuji od autorizovaných distributorů a jsou doručované v originálních zapečetěných baleních.

Posíláte i do zahraničí?

Ano, vždy letecky, doporučenou poštou.

Líbí se mi toto, ale chtěl(a) bych to trošku jinak – je to možné?

Ano, samozřejmě. Úpravy na míru jsou zcela běžné, stačí napsat, zeptat se a sdělit svá přání a vše se řeší individuálně.

Mám výstavu a mašle potřebuju do určitého data.

Napište mi, zeptejte se. Existuje určitá standardní doba dodání, která se odvíjí od množství a velikosti zakázek. Může se ale klidně stát, že např. nějaká zakázka vypadne a uvolní se trochu času. Je to tedy vždy o domluvě. Případně aktuální potřeby řeší nabídka hotových mašliček skladem.

Máte kamennou prodejnu?

Nikoliv. Divine by Dana je čistě online.